KVK jeugd 2017 - 2018

  1. Jeugdteams 2017 - 2018
    1. KVK Westhoek brengt in de 1┬░ ronde de volgende IP-ploegen in lijn 
      1. IP U19 (Staf Pappens) - kalender U19
      2. IP U17 (Vincent Allaeys) - kalender U17
      3. IP U16 (Nick Decadt) -  kalender U16
      4. IP U15 (Tom Vanhee) - kalender U15
      5. IP U14 (Stijn Lammers) - kalender U14
      6. 2 ploegen IP U13 - 8/8 (Gino Deklerck en Mathias Cornette) - kalender U13A - kalender U13B
      7. 2 ploegen IP U12 - 8/8 (Nico Vermeulen en Davy Durant) - kalender U12A - kalender U12B
      8. 1 ploeg IP U11 (Filip Vandeputte) - kalender U11
      9. 1 ploeg IP U10 (Steven Vandenbussche & Geert Ramant) - kalender U10
      10. 2 ploegen P U9 - 5/5 (Nico Tetaert & Yoshi Lefebvre) - kalender U9A - kalender U9B
      11. 2 poegen P U8 - 5/5 (Stephan Willaert - Kenneth Leupe en Luc Leleu) - kalender U8A - kalender U8B
    2. KVK Westhoek brengt de volgende gewestelijke ploegen in lijn:
      1. G U21 (Yoeri Torsy en Staf Pappens): kalender G U21
      2. G U17 (Bjorn Rambour): kalender G U17
      3. G U15 (Frank Covemaeker): kalender G U15
      4. G U13 (Geoffrey Devos): kalender G U13
    3. De inschrijvingen voor de OB gebeuren pas begin augustus
      1. G U6 - 2/2  (Lindsey Blanckaert - Jainny Decadt - Harald Lemahieu)
      2. G U7 (Patrick Herman - Victoria Bottecchia)
      3. G U8 (Kenneth Leupe, Stephan Willaert, Marc Brimmel en Luc Leleu)
      4. G U9 (Tim Decadt en Jeroen Neyrinck)
      5. G U10 (Geoffrey Devos)
      6. G U11 (Johan Lemahieu)
    4. De keepers worden opgeleid door Sven Dejonghe
    5. Koen Lefebvre verzorgt de trainingen 'looptechniek'
    6. Victoria Bottechia staat in voor de co├Ârdinatie- en looptrainingen bij de onderbouw.
    7. Davy Durant, Wesley Ares en Lindsay Blanckaert zijn de gangmakers voor MULTIMOVE
    8. Davy Durant en Geoffrey Devos verzorgen de FTT-trainingen
Volgende match 16/12/17 om 20:00
K. RC Harelbeke
K. VK Westhoek
Vorige Matchen
K. SK Ronse - K. VK Westhoek
1 - 1